Steve Jobs chciał stworzyć iCar

Jedna z cech Steve’a Jobs’a, jaką zapamiętamy to jego dogmatyczne podejście do spraw, za które się zabiera. Zawsze szedł pod prąd, nawet gdy dawało się we znaki sceptyczne podejście do danego tematu jego pracowników. Opłaciło się, bo stworzył on urządzenia, które podbiły cały świat.

Odkąd Steve nieoczekiwanie odszedł z tego świata, stopniowo otrzymujemy kolejne porcje o jego przyszłościowych zamiarach. Napływają one przede wszystkim od jego przyjaciół oraz z biografii napisanej przez Walter’a Isaacson’a. Kolejną innowacją, która chciał wdrożyć w przyszłości Jobs miał być pełnoprawny samochód zwany jako iCar. Sam pomysł wydaje się szalony, ale kto jeszcze kilka lat temu pomyślałby na poważnie o tablecie, czy telefonie praktycznie bez przycisków. O wszystkim doniósł niejaki Mickey Drexler, który jest CEO przedsiębiorstwa J.Crew. W dokładnych słowach mówi, że było to „marzenie Steve’a”. Ciekawe, czy Tim Cook pociągnie ten temat. Kto wie, może trafi na żyłę złota?

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...