Koncepcja iPhone’a ze szkła metalicznego

W natłoku wielu propozycji design’u kolejnego iPhone’a, natrafiłem na coś co zawsze budziło znaczne zainteresowanie. Bo choć koncepcja ‚ciekłego metalu’ była już wielokrotnie przez zwolenników gadżetów Apple proponowana, to jeszcze nigdy nie widziałem tak świetnie prezentujących się zdjęć. Pomimo tego, że plotek jest wiele, to wysoko prawdopodobne jest, że właśnie ta technologia zostanie wykorzystana przy iPhone 5. Oczywiście w nowym smartfonie swoje miejsce znajdzie wysokiej klasy 4,5-calowy wyświetlacz i 10-Mpx aparat. Całość sterowana będzie dzięki chipowi A6.

Zdjęcia prezentowane przeze mnie to projekt Pana Antoine Brieux, który postanowił zlepić wszystkie plotki i stworzyć swoje wyobrażenie na temat kolejnej wersji iPhone’a. Trzeba przyznać, że mu się to udało, a zdjęcia robią wrażenie.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...