Jak zrobić jailbreak tethered na iOS 5.1.1?

Tak, jak obiecaliśmy wrzucamy Wam instrukcję krok po kroku, jak zrobić jailbreak tethered na urządzeniach firmy Apple z softem 5.1.1. Niestety wciąż nie ma jeszcze możliwości wykonania trwałego złamania iOS 5.1.1, dlatego też mamy nadzieję, iż póki co zainteresujecie się opcją tethered.

Aby poprawnie przejść cały proces pobierz aktualną wersję redsn0w (Mac / Windows) oraz odpowiedni plik *.ipsw z iOS 5.1 (iPhone 4S, iPhone 4 (GSM / CDMA), iPhone 3GS, iPad 3 (WiFi / GSM / CDMA), iPad 2 (WiFi / GSM / CDMA), iPod, iPod touch (3G / 4G), Apple TV (2G [5.0] / 3G [5.0]).

Jak zrobić jailbreak tethered na iOS 5.1.1?

  • W razie czego zrób sobie kopię zapasową swoich danych
  • Jeżeli nie masz jeszcze iOS 5.1.1 to zrób sobie upgrade, np. poprzez iTunes
  • Otwórz redsn0w
  • Wybierz opcję ‘Extras’, a następnie ‘Select IPSW’ i wskaż położenie softu 5.1 wcześniej ściągniętego
  • Teraz wybierz opcję ‘Jailbreak’ w głównym oknie programu, upewnij się, że jest zaznaczona opcja ‘Install Cydia’ lub przynajmniej jest wzmianka o instalacji Cydii
  • Postępuj zgodnie ze wskazówkami ukazującymi się w oknie programu, tak aby wprowadzić swoje urządzenie w tryb DFU
  • Gdy tylko redsn0w wykryje twoje urządzenie, sam zrobi resztę za Ciebie

To wszystko, Cydia powinna być już zainstalowana, a telefon złamany.

Gdy tylko pojawi się opcja jailbreak’a untethered z pewnością jako jedni z pierwszych Was o tym poinformujemy. Pod2g właśnie napisał na swoim Twitterze, że nastąpi to lada dzień, także bądźcie czujni!

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...