Haker odkrywa dwie wielkie słabości dla jailbreak’a. Untethered dla iOS 5.1 blisko?

W Polsce mamy długi weekend majowy. Tak to jest, że gdy jedni odpoczywają i leżą do góry brzuchami, inni muszą pracować… Przeglądając po wczorajszym grillu ciekawsze newsy ze świata Apple natrafiłem na kolejne dokonania znanego nam w światku jailbreak’a Pod2g. Otóż znalazł on podobno dwie duże luki w sofcie 5.1, który to wciąż nie doczekał się możliwości wykonania na nim jailbreak’a unthetered. To dobrze prognozuje na przyszłość jakiegoś sprawnego narzędzia do wykonania tej operacji.

Przypomnijmy, iż obecnie nie jesteśmy w stanie zrobić jailbreak’a na iPhone 4S, iPad 2 oraz na nowym iPad‚zie, a na pozostałych, starszych modelach urządzeń firmy Apple dla iOS 5.1, za pomocą najnowszych narzędzi Redsn0w oraz Sn0wbreeze wykonamy jedynie jailbreak tethered. Bądźcie czujni i odwiedzajcie nasz portal, gdy tylko pojawi się możliwość na wykonanie jailbreak’a z pewnością jao jedni z pierwszych Was o tym poinformujemy.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...