FaceTime dla iPhone po sieci 3G?

FaceTime to jedna z nowszych usług Apple, która pozwala na przeprowadzanie wideorozmów. Jak dotąd było to możliwe tylko i wyłącznie dzięki WiFi. Czy możemy spodziewać się rewolucji? Być może, bowiem od wyjścia iOS 5.1.1 zachodzi pewien konflikt. Jak zauważył portal Redmondpie, gdy podczas prowadzenia wideorozmowy zachce się nam nagle wyłączyć sieć 3G, wyskoczy komunikat o możliwym rozłączeniu połączenia nawiązanego przez FaceTime. Czyżby miało to zwiastować dążenia do dostępności aplikacji również dzięki sieci 3G?

Osobiście uważam, że byłoby to doskonałe rozwiązanie. Możliwość wideorozmów bez konieczności łączenia z internetem to już przeskoczenie aplikacji typu Skype. Myślę, że Apple sporo zyskałoby na tym posunięciu.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...