Chronic Dev Team wyda Absinthe 2.0 do jailbreak’a untethered iOS 5.1.1 jutro?

Już jutro w Amsterdamie będzie miała miejsce kolejna konferencja Hack In The Box (HITBSecConf). Wysoce prawdopodobne jest to, że odpowiednie narzędzie służące do zrobienia jailbreak’a untethered na iOS 5.1.1 zostanie zaprezentowane właśnie tam.

To właśnie do stolicy Holandii zjadą się najwięksi hakerzy zainteresowani tematem jailbreak’a. Wśród nich będą także panowie z grupy Chronic Dev, która to pracuje, a właściwie dopina na ostatni guzik prace związane z narzędziem mającym możliwość wykonania operacji untethered jailbreak. Już dziś wiemy, że swoją obecnością na konferencji zaszczycą nas m.in. główny zamieszany Pod2g oraz p0sixninja, planetbeing, czy nikias. Te pseudonimy z pewnością nie są Wam obce. Na potwierdzenie zdjęcie z oficjalnego profilu konferencji na Twitterze u góry strony. O wszystkich nowych wieściach będziemy Was informować na bieżąco.

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...