Siri niczym Robert Plant z Led Zeppelin

A teraz trochę z przymróżeniem oka. Siri, oprócz tego, że dla niektórych jest fenomenalną funkcją z iOS 5, stało się również obiektem żartów i kpin. Tym razem przedstawiamy Wam, jak to nasz osobisty asystent wciela się w wokalistę zespołu Led Zeppelin i ‚śpiewa’ kultowy kawałek Stairway To Heaven.

Ostatnio widziałem w telewizji retransmisje z pewnego specyficznego koncertu, który miał miejsce w Japonii. Artystą była wygenerowana komputerowo kobieta i prawdziwy zespół tuż za nią. Pomimo tego, że wokalista nie był człowiekiem,  koncert przyciągnął tysiące ludzi. Co więcej, wokalistka zdobywa duża popularność w swoim kraju, a przecież tak naprawdę nie istnieje. Kto wie, byś może niedługo stanie się to normą, nasi idole wcale nie będą prawdziwymi ludźmi z krwi i kości, a Siri nagra płytę? Poniżej klip, który na razie traktuję, jako ciekawostkę.

 

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...