iPhone 4S dostępny w kolejnych 21. krajach

Najnowsza odsłona kultowego telefonu weszła właśnie na kolejne światowe rynki. Co ciekawe, jak na kraje biedniejsze, ceny zdają się być dość wysokie… Państwa, w których nastąpiła oficjalna premiera iPhone 4 to Bahrajn, Brazylia, Chile, Egipt, Izrael, Jordania, Kuwejt, Malezja, Maroko, Peru, Filipiny, Katar, Rosja, Arabia Saudyjska, RPA, Tajwan, Tajlandia, Tunezja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Wietnam.

Powody do narzekań mają Brazylijczycy. Tam, dzięki dużym cłom i podatkom za iPhone 4S 16GB konsument zapłaci w przeliczeniu prawie półtora tysiąca dolarów amerykańskich, a za wersję 64GB, aż blisko dwa tysiące. To ponad 100% więcej, niż płacą ich kuzyni z USA! Nie lepiej sytuacja przedstawia się u Rosjan. Tam ceny 4S’a wahają się pomiędzy 1100-1500 dolarów. Co prawda nie są to ceny, jak w Brazylii, ale do Amerykańskich na pewno również dużo im brakuje. To bardzo dziwne, że ceny w Brazylii są tak wysokie, biorąc pod uwagę fakt, że znajduje się tam jedna z fabryk firmy Apple. Przy tych cenach Polska wypada całkiem nieźle. Także na przyszłość nie narzekajmy tylko doceńmy fakt, że inni mają gorzej ; )

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...