iOS 5.0.1 jailbreak untethered już jest!

W końcu się doczekaliśmy – od wczoraj możemy już zrobić jailbreak’a untethered na iOS 5.0.1. To doskonały prezent na zakończenie świąt i początek roku. Minęło około osiem tygodni odkąd do publicznej wiadomości podano pierwsze zapewnienie o tworzeniu narzędzia odpowiedzialnego za ‚złamanie’ naszego urządzenia. Można to zrobić na dwa sposoby – albo od początku, albo za pomocą narzędzia Corona dostępnego w Cydia Store dla użytkowników, którzy zrobili wcześniej jailbreak’a tethered.

Niestety jest jedno ‚ale’. Narzędzia, które właśnie wyszły kompatybilne są tylko z urządzeniami z chipem A4, tj. iPhone 4, 3GS, iPod touch 3G/4G oraz iPad 1.

Jak zrobić jailbreak untethered na iOS 5.0.1?

  • Dla posiadaczy jailbreak’a tethered: po prostu pobierz z Cydii paczkę, która nazywa się Corona, a następnie zainstaluj ją.
  • Dla wszystkich innych: pobierz najnowszy redsn0w (Mac lub Windows) i zwyczajnie postępuj według instrukcji przedstawionych w programie.
Dla tych, którzy chcą koniecznie utrzymać swój unlock konieczna jest opcja jego ochrony w zakładce “Custom IPSW”.
Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...