Biografia Jobsa numerem jeden na Amazon

Amazon to mekka dla kupujących i sprzedających z całego świata. Sklep udostępnia od czasu, do czasu pewne mniej lub bardziej interesujące statystyki. Tak jest też i tym razem. Według danych sprzedaży serwis podaje, że to właśnie biografia Steve’a Jobs’a zajmuję czołowe, pierwsze miejsce na liście sprzedawanych książek. To bardzo ciekawe, że po niecałych dwóch miesiącach i prawie zerowym wkładzie zamierzonej reklamy książka osiągnęła aż taki sukces. To jeszcze nie koniec. Biografia jest tam najlepiej sprzedawaną książką od roku 2001!

To oczywiste, że śmierć Jobs’a przyczyniła się w bardzo dużej mierze do promocji książki. Nie bójmy się tego powiedzieć. Z drugiej strony, może to i lepiej? Biografia trafi do szerszego grona odbiorców i jeszcze większa rzesza ludzi choć trochę pozna sprawcę całego Apple’owego zamieszania, a o to przecież chodzi idealistom związanym z jej wydaniem. Choć ładną sumkę i tak dostaną…

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...