96% zadowolonych posiadaczy iPhone 4S

Dzięki bardzo dobrej integracji z iTunes, łatwemu w użyciu, a co najważniejsze bardzo intuicyjnemu oprogramowaniu oraz ciekawym funkcjom urządzenia mobilne z iOS, w odróżnieniu od urządzeń z systemem Android, który bywa problematyczny i ciężki w użyciu, cieszą się niezwykłą popularnością oraz wiernością nabywców. Według najnowszego sondażu to właśnie iPhone 4S jest najbardziej satysfakcjonującym potencjalnych klientów telefonem od firmy Apple.

Warto zwrócić uwagę, że aż 96% posiadaczy iPhone 4S to zadowoleni nabywcy, z czego aż 77% odpowiedziało, że są bardzo zadowoleni, a 19% stwierdziło, że poniekąd są nim usatysfakcjonowani. Ankieta została przeprowadzona zaledwie na grupie 200. osób, także nie wiadomo, jak bardzo można ją sobie wziąć do serca. W sumie, co mieli powiedzieć zaraz po wydaniu kilkunastu stów? I nie pytajcie nas, co stało się z zaginionymi dwoma procentami na wykresie…

Bądź ciągle na bieżąco i pomóż mi w rywalizacji z redaktorem AppleiPads.pl! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...