[POMOCY] iPhone 4S drugim najpopularniejszym aparatem na Flickr

To trudne oceniać, jak duży sukces osiągnął iPhone 4S. Dla jednych progres, jakiego doświadczył smartfon względem poprzednika jest ogromny. Inni, załamani tym, że w nazwie zabrakło symbolicznej cyfry ‚5’, nie szczędzą mu krytyki. Pochylmy się jednak nad faktami oraz wszelkimi wskaźnikami. Jednym z nich jest opublikowany właśnie przez portal Flickr wykres, ukazujący użycie smartfonów w celu zrobienia i wrzucenia zdjęcia na portal. 4S wypadł na nim bardzo dobrze. Zajął zaszczytne drugie miejsce, zaraz za kultowym iPhone 4.

Oczywiście na pro-iPhone’owym wykresie nie zabrakło konkurencji. HTC Evo 4G plasuje się w nim na ostatnim, piątym miejscu. Oprócz wspomnianych wyżej modeli telefonów firmy Apple, został on pobity również przez dużo starsze iPhone 3G i 3GS. Ależ wstyd!

Tak się złożyło, że redaktor AppleApps.pl podpuścił mnie i teraz wszyscy zaczęliśmy konkurować ze sobą w liczbie lubiących nasze serwisy. W dodatku AppleiPads.pl goni nas nieubłaganie, a było już tak dobrze. Wesprzyjcie AppleiPhones.pl jednym kliknięciem w kolumnie po prawej stronie. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...