Obiecujący unlock dla iPhone 4S w trakcie tworzenia

Ciekawe informacje napływają ze Stanów Zjednoczonych. Jeden z członków Dev Team, szerzej znany jako MuscleNerd, poinformował na portalu Twitter, że odpowiednie narzędzie służące do zdjęcia simlock’a z iPhone’a 4S na iOS 5 jest właśnie tworzone i zapowiada się obiecująco. O ile użytkownicy wcześniejszych wersji baseband’ów na iPhone 4 oraz 3GS nie mieli z unlock’iem większych problemów, a to głównie dzięki Redsn0w, Ultrasn0w oraz Gevey SIM, o tyle posiadacze najnowszego telefonu z nadgryzionym jabłkiem w logo czekaja na niego odkąd tylko smartfon wszedł na rynek.

Jedyne, co można domniemywać a propos unlock’a na 4S to fakt konieczności wcześniejszego przeprowadzenia jailbreak’a, czyli wiemy niewiele. Oczywiście powiadomimy Was od razu, gdy odpowiednie narzędzie do zdjęcia blokady SIM z iPhone 4S zostanie wydane.

Bądź ciągle na bieżąco! Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...