iPhone 4S w piątek w Polsce

Właśnie doszła nas informacja o dacie oficjalnej premiery iPhone 4S w Polsce. Odbędzie się ona w najbliższy piątek tj. 4. listopada. Oprócz nas, iPhone 4S ujrzy światło dziennie jeszcze w czternastu innych krajach. Będą to: Albania, Armenia, Bułgaria, Czarnogóra, Grecja, Gwatemala, Hong Kong, Korea Południowa, Malta, Nowa Zelandia, Panama, Portugalia, Rumunia oraz Salwador. Właśnie wśród takich egzotycznych wręcz państw znalazła się Polska. Czujecie się pokrzywdzeni?

Jak na razie na polskiej stronie Apple nie ma nawet wzmianki o zbliżającej się premierze. Czyżby wszystko miało odbyć się tzw. cichaczem? Z dniem 4. listopada iPhone 4S dostępny będzie w 44. krajach świata. Przypominamy, że firma z Cupertino zobowiązała się do wprowadzenia swojego nowego dziecka w sumie do 70. krajów do końca bieżącego roku.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...