iPhone 4S już od dziś oficjalnie w Polsce

Na polskiej stronie Apple pojawiły się już reklamy nowego iPhone’a. Co więcej można tam już także oficjalnie zamówić telefon. Dostępne są oczywiście dwa kolory – czarny i biały. Ceny przedstawiają się następująco: 16GB – 2 699zł, 32GB – 3 199zł oraz 64GB za 3 699zł. Wysyłka według informacji na stronie przewidziana jest w terminie 1-2 tygodni. Inaczej ceny plasują się na aukcjach internetowych. Tam za każdy telefon z wyżej wymienioną pojemnością zapłacimy średnio kilka setek mniej.

Wszystko, co pojawiło się nowego na stronie Apple to nic innego, jak przetłumaczone wcześniej teksty i skopiowane obrazki ze strony amerykańskiej. Mimo wszystko dobrze, że w końcu możemy przeczytać to po polsku. Oprócz naszego kraju, iPhone 4S zawitał dzisiaj również do krajów takich, jak: Albania, Armenia, Bułgaria, Czarnogóra, Grecja, Gwatemala, Hong Kong, Korea Południowa, Malta, Nowa Zelandia, Panama, Portugalia, Rumunia oraz Salwador.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...