Najlepszy z najlepszych – iPhone 4S

Według najnowszych danych to właśnie ten iPhone pobił rekord pod względem zamówień w przedsprzedaży. Liczba zamówionych telefonów w ciągu pierwszych 24-godzin wynosi milion! Co ciekawe sama sieć AT&T w ciągu 12. godzin przyjęła ponad 200 tysięcy zamówień. Pomimo braku większego wyświetlacza, a także nieparzystej piątki w nazwie już teraz śmiało powiedzieć można, że iPhone 4S będzie bił kolejne rekordy poprzedników.

Na polskiej stronie Apple nie ma jeszcze dokładnych informacji o najnowszym dziecku firmy Apple, co innego na głównej amerykańskiej witrynie. I to właśnie stamtąd dowiemy się wszelkich oficjalnych informacji dotyczących telefonu. Co może być przyczyną tak dobrych wyników sprzedaży już na początku, a właściwie jeszcze na przedsionku wdrażania produktu do sklepów? Z pewnością dużo bardziej wydajny dwurdzeniowy procesor A5 oraz 8-megapikselowy aparat. Jeżeli dorzucić do tego jeszcze iOS 5, który jak wiadomo najlepiej będzie współgrać z najnowszym modelem telefonu marki Apple, to mamy już wystarczającą ilość przyczyn, tak dużych (i wciąż rosnących) słupków sprzedaży/zamówień.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...