Jailbreak dla iPhone 4S na iOS 5 już jest, ale…

Jak zdołaliśmy się dowiedzieć najnowsze dziecko firmy Apple zostało całkiem niedawno złamane przez znany nam Dev-Team. Pomimo faktu, że chip został już wcześniej wykorzystany w tablecie iPad 2 ciężko jest analogicznie postąpić z iPhone 4S na iOS 5 i to właśnie głównie przez jego nowy software. Dzisiejsze rewelacje to info od sławnego już hakera, jakim jest MuscleNerd, który to na swoim profilu w portalu Twitter doniósł o tym, że wstępny jailbreak został wykonany, lecz jego upublicznienie może jeszcze trochę potrwać. Dołączył on również zdjęcia, jako potwierdzenie swoich słów. Pierwsze obrazuje konsolę administratora na iOS 5, zaś drugie ukazuje zainstalowaną na nim Cydię z komunikatem Siri widocznym poniżej. Skoro nie ma żadnych informacji na temat daty ewentualnego przekazania odpowiedniego narzędzia do opinii publicznej, nam nie pozostaje nic więcej, jak czekać cierpliwie, aż grupa Dev zrobi swoje. A tak w ogóle to poczekajmy najpierw, aż 4S trafi oficjalnie do Polski…

Gwoli podsumowania. Każdy jailbreak na iOS 5, jaki do tej pory wyszedł, to jailbreak tethered. Zmusza on nas do konieczności podłączenia z komputerem w razie wyłączenia telefonu. My jednak czekamy głównie na jailbreak untethered, który pozwoli nam wyzwolić się z konieczności ciągłego przebywania w pobliżu komputera.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...