Dlaczego posiadacze iPhone 3GS to szczęściarze?

Już spieszę z wyjaśnieniami. Jest to mój autorski pogląd więc proszę o komentarze i dyskusję na ten temat. Już w momencie gdy iPhone 4 stawał się realnym faktem moim zdaniem różnice pomiędzy iPhone 4 a 3GS i 3GS a 3G posiadały duże dysproporcje. Rozwój iPhone od wersji 3G do 3GS był znacznie większy niż w przypadku 3GS do 4. Nie chce się z nikim kłócić na ten temat bo wiadomo można zarzucić tej tezie, że iPhone 4 ma świetny wyświetlacz, szybki procesor, więcej ramu..  nie o to mi chodzi.

Chciałbym bardziej skupić się na różnicach funkcjonalnych ww. telefonów. iPhone 3GS w odróżnieniu od poprzednika może natywnie nagrywać wideo, posiada zoom w aparacie, multitasking, tapety, MMSy itp. W iPhone 4 zauważalnymi dodatkami były zdjęcia w HDR, kamera HD 720p i sławetny wyświetlacz Retina. W ‚czwórce’ zastosowano nowy design nazywany do dziś ‚nieajfonowym’.

Osobiście wszystkie te zmiany uważam za kosmetykę niewartą przepłacania. Płacimy więcej za poprawę jakości nie zaś za przyrost funkcji. Zarówno iPhone 3GS jak iPhone 4 mogą robić zdjęcia, nagrywać, mają wyświetlacz (mniejsza o to jaki), mogą wysyłać MMSy, posiadają zoom, multitasking, tapety…  Tak więc wszystko co iPhone 4 ma ‚więcej’ to zdjęcia w HDR 🙂

Dodatkowo należy zauważyć bardzo ważną rzecz, na którą być może niewielu zwróciło uwagę. To, że iPhone 3GS jest w nowej ofercie sieci AT&T w USA oznacza, że będzie posiadał wsparcie w postaci nowego firmware jeszcze prawdopodobnie do wersji iOS 6! A to z kolei oznacza, że jest do tej pory najdłużej wspieranym iPhone w historii.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...