Dlaczego Apple ma gdzieś Polaków?

Najpierw w Stanach Zjednoczonych, a teraz w kolejnych 22. państwach świata. iPhone 4S opanował niedawno kolejne rynki światowych państw. Dlaczego wśród nich nie było Polski? Po dwóch tygodniach od premiery iPhone 4S w Australii, Francji, Japonii, Kanadzie, Niemczech, USA oraz Wielkiej Brytanii firma z Cupertino wkracza na następne sektory handlowe. Do państw, w których swą premierę miał najnowszy model smartfona firmy Apple należą: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Meksyk, Norwegia, Singapur, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Węgry oraz Włochy. W tym jakże europejskim gronie zabrakło niestety Polski. W czym jesteśmy gorsi chociażby od naszych sąsiadów Litwinów, Czechów, czy Słowaków (o Niemcach nie wspominając)?

Na to pytanie prawdopodobnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Być może Polacy są zbyt biedni na nowego iPhone. Możliwe jest też to, że wyniki sprzedaży iPhone 4 są na odpowiednio wysokim poziomie i wprowadzanie kolejnego modelu było by swoistym strzałem w stopę. Skłaniałbym się jednak ku temu, że Polska nie jest dostatecznie dobrym rynkiem zbytu na tak ekskluzywny towar. Tylko pozostaje pytanie, czy przykładowa Litwa już jest? Jak na razie data oficjalnej polskiej premiery iPhone 4S nie jest znana.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...