Zwiększ głośność swojego iPhone z MegaPhone

Buszując w internecie w poszukiwaniu kolejnych ciekawych gadżetów do telefonu iPhone natknąłem się na coś specjalnego. Nie testowałem tego osobiście, dlatego nie wiem zbytnio, jak bardzo przydatny i pomocny jest MegaPhone, lecz sama idea oraz design robią wrażenie. Od zawsze szukałem czegoś, co wzmocni głośność mojego iUrządzenia i zdaje się, że nadszedł właśnie kres moich poszukiwań. Sam już dawno doszedłem do tego, że można otoczyć głośnik w iPhone dłonią tak, że dźwięk wydobywać się będzie przez dziurę między palcami, a to da dużo lepsze efekty wydajności głośnika. Dzieje się tak z pewnością dlatego, że dźwięk nie rozchodzi się na boki tylko biegnie w jednym kierunku dając mocniejsze efekty. Że też wcześniej nie opatentowałem swoich rozmyśleń i nie stworzyłem takiego gadżetu…

Sam kontrowersyjny kształt urządzenia jest ponoć zoptymalizowany pod osiągnięcie najlepszego dźwięku. Sądząc po wyglądzie, który z pewnością zachwyci wielu dekoratorów i designerów, tak właśnie jest. Oficjalne przeznaczenie to możliwość komfortowego słuchania muzyki, a także prowadzenie bardziej wydajnych wideorozmów.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...