iPhone 4 wciąż najlepiej sprzedającym się smartfonem

Pomimo zbliżającej się wielkimi krokami premiery telefonu iPhone 5, to właśnie jego poprzednik jest nadal najczęściej sprzedawanym smartfonem w Stanach Zjednoczonych. iPhone 4 to najbardziej rozchwytywany telefon w obu sieciach, w których występuje w USA – AT&T oraz Verizon. Ponadto w tej pierwszej zaraz za ‚czwórką’ stoi wiernie iPhone 3GS. Wygląda na to, że taki stan jest już od dawna i jak na razie nie widać żadnej tendencji spadkowej. Z jednej strony to dziwne biorąc pod uwagę fakt nadchodzącej premiery następnego telefonu firmy Apple. Można to jednak tłumaczyć faktem, że iPhone 4 zdaje się być obecnie w czołówce jeśli chodzi o smartfony. Konsumenci doceniają jego potencjał i możliwości, co przekłada się na liczbę sprzedawanych egzemplarzy.

Co się stanie z chwilą wyjścia iPhone 5? Można spekulować, że sprzedaż iPhone 4 spadnie, choć nie wiadomo jak bardzo. Na pewno operatorzy obniżą jego ceny i być może spadek sprzedaży wcale nie będzie tak znaczny. Decydujący o tym jest jeszcze stan zaawansowania technicznego ‚piątki’. Dwurdzeniowy procesor i jeszcze lepszy aparat mogą okazać się kamieniami milowymi powodującymi przepaść między kolejnymi smartfonami. Tak, czy inaczej spodziewamy się gorącej jesieni ; )

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...