Cała prawda o użytkownikach iPhone

iOS, czy Android? Ze względu na popularność to właśnie te dwa systemy operacyjne są najczęściej do siebie porównywane. Analogicznie są one jak PO i PiS na naszej rodzimej scenie politycznej… Wpadło mi niedawno w ręce ciekawe zestawienie, które mówi o nietypowych zależnościach. Tematyka naszego portalu pozwala mi na przytoczenie tych związanych z telefonem marki Apple. Całość widoczna jest na zdjęciu. Aby jak najbardziej uwiarygodnić ankietę, wzięło w niej udział niespełna 16 tysięcy respondentów. Czego ciekawego możemy się z niej dowiedzieć?

Po pierwsze to, że rynek amerykańskich smartfonów w drugim kwartale bieżącego roku zaledwie 28% pochłania iPhone. Po drugie jeśli chodzi o różnice między Androidem to iOS używa więcej kobiet. Ponadto posiadacze naszego smartfona to w większości mieszkańcy miast. Wielu z nas jest powyżej 35. roku życia i opowiada się po liberalnej stronie. Raczej jesteśmy optymistami i więcej u nas ekstrawertyków. Bardziej lubimy także wydawać pieniądze i jesteśmy większymi podróżnikami. Co ciekawe więcej osób ma również po kilka adresów e-mail! Oprócz tego wszystkiego do ciekawostek należy też to, że użytkownicy iPhone lubią pić Chianti i jeść truskawki. Cała reszta interesujących (lub też mniej) ciekawostek na grafice (kliknij, aby powiększyć).

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...