‚iPhone dla ubogich’ to iPhone 4 8GB?

Od dłuższego czasu przyglądamy się z bliska plotkom, jakoby Apple miało wprowadzić tańszą wersję swojego telefonu. Dziś dowiadujemy się, że być może nie będzie to jakoś specjalnie okrojony nowy model smartfona, a czwarta odsłona iPhone ze zmniejszoną pojemnością pamięci. Plotka ta jest wciąż pogłoską, jednak tym razem dość wiarygodną, bowiem donosi o tym Agencja Reuters. Taki telefon miałby ukazać się w przeciągu kilku tygodni. Tak przynajmniej mówią ‚dwie osoby, które bezpośrednio obcują z tą sprawą’.

Ile ma kosztować ten tani iPhone? Ponoć firma z Cupertino ma zastąpić pozycję iPhone 3GS nowym tanim iPhone 4 (8GB) w tej samej cenie, czyli 99 dolarów. Dla porównania wersje 16 GB i 32GB kosztują odpowiednie 199 i 299 dolarów. Wiadomo na razie tyle, że Apple ma we wprowadzić we wrześniu dwie nowe pozycje do sklepów – iPhone nowej generacji (iPhone 5 lub iPhone 4s) oraz tańszą wersję iPhone. Czy będzie to iPhone 4 z pojemnością 8GB? Przekonamy się już wkrótce.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...