iPhone 5 w przedsprzedaży już we wrześniu?

Większość z Was śledzi zapewne wszystkie ostatnie doniesienia dotyczące iPhone 5. AppleiPhones.pl stara się nie donosić o każdej ploteczce i nowej rewelacji, którą puści byle kto. Przecedzamy każdą pogłoskę i wybieramy te bardziej wiarygodne specjalnie dla Was. Tak jest i tym razem. Wygląda na to, że Apple powiadomi nas o dacie premiery swojego nowego dziecka dopiero wtedy, gdy to trafi do przedsprzedaży.

Według dość wiarygodnego źródła przedsprzedaż trwać ma przez dwa ostatnie dni września. Smartfon zaś pojawić się ma 7. lub 14. października.  Dlaczego nie znamy jeszcze dokładnej daty? Odpowiedź jest prosta. Firma z Cupertino sama jeszcze dokładnie jej nie zna. Możliwe, iż firma mając w pamięci falstart iPhone’a 4, a właściwie jego białej odsłony, nie chcą popełnić podobnego błędu. Jak na razie nie mamy co liczyć na jakikolwiek komentarz ze strony Apple.

Druga sprawa to teza, jakoby równolegle z piątą odsłoną telefonu iPhone premierę miała mieć także tańsza wersja telefonu z jabłkiem w logo. Być może będzie to iPhone Nano? Jedno jest pewne. Jak na czas obecny powinniśmy znać już dużo więcej szczegółów dotyczących premier nowości giganta z USA. Jak widać tym razem tajemnice z tym związane utrzymywane są ściślej niż zwykle.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...