iPhone 4S/5 dopiero w październiku?

Wbrew wszelkim doniesieniom na temat domniemanej daty premiery kolejnego smartfona firmy Apple opowiada się kolejna, podobno bardziej wiarygodna teza, jakoby ów magiczne urządzenie miało zawitać do nas dopiero podczas zaawansowanej jesieni. Powiadomił o tym niejaki John Paczkowski. Ten dziennikarz o znajomo brzmiącym nazwisku współpracuje obecnie z dziennikarzami z Wall Street Journal, prowadząc portal AllThingsD.com.

Janek wprost mówi o ‚październikowej niespodziance’, którą ma być iPhone kolejnej generacji. Ponoć jak dotąd, ma on niezłą skuteczność w przepowiadaniu takich newsów. Przypominamy, że pierwotne plotki na ten temat sugerowały nam datę premiery iPhone 5 na wrzesień bieżącego roku. Miesiąc w tę, czy w tamtą nie powinien jednak nikogo odstraszyć od zakupu, a przeciwnie – zwiększyć napięcie i ciekawość związaną z tym corocznym już świętem.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...