Glif – stojak/statyw dla iPhone 4 + KONKURS

 

Na rynku sporo jest rozmaitych statywów i podstawek do telefonów. Większość z nich to jednak uniwersalne stojaki do wielu modeli telefonów. A jak powszechnie wiadomo, jeżeli coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Glif to statyw stworzony specjalnie dla iPhone 4.Nie ma więc miejsca na przypadkowość.

Pierwsze wrażenie, jakie zrobił na mnie Glif było dość pozytywne. Szczególną uwagę przykuwa jego prostota i nowoczesny design. Cieszy również to, że jest w odróżnieniu do innych statywów, stosunkowo mały. Jest on zbudowany z jednego kawałka wymodelowanego gumowanego tworzywa sztucznego podatnego na recykling. To powinno szczególnie ucieszyć konsumentów dbających o ochronę środowiska. Posiada także gwint pasujący do typowych statywów fotograficznych. Dużymi zaletami produktu są lekkość i poręczność.

Jedynym mankamantem zdaje się być fakt, że Glif pasuje tylko do ‚nagiego’ telefonu, a niekiedy również przeszkadza mu zbyt gruba folia na ekranie (choć ja akurat nie miałem z tym problemu). Gdy spojrzymy na prostotę stojaka i porównamy go z ceną to z pewnością wyda się nam ona dość wysoka. Z biegiem czasu stwierdzimy jednak, że warto było dać niespełna 90 złotych, bo okaże się, że w tej właśnie prostocie tkwi ogromna siła.

 

A my mamy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest jeden egzemplarz Glif’a! Aby dostać w prezencie od nas ten gadżet zwycięzca wykazać się będzie musiał niebanalnymi zdolnościami. Oczywiście pierwszym wymaganiem, jakie musi spełnić to polubienie naszej strony na Facebook’u. Drugą rzeczą jest jak najbardziej kreatywne napisanie w komentarzach na naszym fanpage’u dlaczego akurat Tobie mamy go wysłać. No i trzecią, zdaje się najtrudniejszą sprawą jest zdobycie jak największej liczby kciuków w górę (tzw. lajków) pod swoim komentarzem od osób, które również polubią naszą stronę. Żeby była jasność – nie obchodzi nas w jaki sposób je zdobędziecie, ale weryfikować będziemy profile, które to zrobiły, tak aby uniknąć oszustw z serii ‚masowe zakładanie kont na fejsie w celu wygrania konkursu’ ; ) Jedna osoba – jeden ‚lajk’. Wszystkie inne chwyty dozwolone.

Konkurs trwa do niedzieli 21. sierpnia do godziny 23:59. Zwycięzce ogłosimy również na portalu Facebook. Nagrodę prześlemy pocztą w przeciągu trzech dni roboczych od otrzymania adresu wygranej osoby, która zobowiązana jest wysłać nam go na adres kontakt@appleiphones.pl po ogłoszeniu wyników.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...