Azjatyckie zamówienie na 15 milionów iPhone 5

Wszystkie znaki na niebie mówią nam o zbliżającej się premierze urządzenia iPhone 5. Tym razem jeden z azjatyckich producentów miał dostać zamówienie na 15. milionów takich urządzeń bezpośrednio od firmy Apple. Firma Pegatron, bo o niej mowa, produkowała już wcześniej iPhone 4 bazujący na metodzie dostępu CDMA specjalnie dla sieci Verizon. Jak widać współpraca musiała się udać i między obiema firmami zawiązała się dłuższa współpraca. Co ciekawe zamówienie złożone zostało na wrzesień, a sam telefon nie ma ulec większym zmianom w wyglądzie.

Kolejny iPhone jest obecnie w końcowej fazie testów. Oczekiwane zmiany to m.in. nowy, dwurdzeniowy procesor A5 (taki, z jakim mamy do czynienia w tabletach iPad 2), a także unowocześniona 8-megapikselowa kamera od firmy Sony. Dodatkowo iPhone 5 najprawdopodobniej będzie mieć czip obsługujący standard GSM, jak i CDMA. Ma to być szczególnie pozytywny gest skierowany w stronę użytkowników amerykańskiej sieci Verizon. Ponadto krążą także spekulacje o dostępności przyszłego iPhone w sieci T-Mobile, a to w szczególności powinno interesować wszystkich ex klientów znanej nam niegdyś sieci Era.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleiPhones.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...