Ekran iPhone 6 od firmy Sharp?

Mnóstwo plotek na temat iPhone 5 wcale nie przeszkadza w tym, aby podywagować na temat szóstej odsłony smartfona Apple. Jak donosi jedna z japońskich gazet, firma Sharp produkować ma dla firmy Apple polikrzemowe nisko-temperaturowe wyświetlacze nowej generacji z pierwotnym przeznaczeniem do wykorzystywania jedynie w telewizorach LCD. Produkcja miałaby się rozpocząć w 2012. roku.

Ta nowa technologia na celu ma wprowadzenie sensorów optycznych oraz innych innowacji bezpośrednio do szkła wyświetlacza umożliwiając jednocześnie na produkcję cieńszych wyświetlaczy. Nie znaczy to, że nasz telefon stanie się cieńszy. Nadrobiona przestrzeń będzie się w sam raz nadawać choćby na zwiększenie pamięci urządzenia.

Z ciekawością przyglądamy się kolejnych doniesień na temat planów konstrukcyjnych gadżetów przyszłości. Są one prognozami całego rynku TI, który nie przestaje prężnie się rozwijać. Kto wie, może za kilka lub kilkanaście lat zuchwałe stwierdzenia typu ‚niech mi ten Twój iPhone zaparzy herbaty’ lub ‚jak Twój iPhone jest taki cudowny, to niech odrobi za mnie pracę domową’ przestaną budzić równie zuchwałe uśmieszki na twarzach rozochoconych zazdrośników.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...