iOS 4.2.6

Apple wydało właśnie iOS 4.2.6 dla iPhone 4 w sieci Verizon (CDMA), który ma trafić do sprzedaży już 10. lutego. Plik zajmuje 652 MB i posiada numer identyfikacyjny 8E200. iPhone3,3. Główna różnica między nowym softem, a iOS 4.2.1 to tzw. ‚Personal Hotspot‚, który dla wszystkich innych użytkowników iPhone ma wyjść wraz z wydaniem iOS 4.3. Możecie pobrać ten soft tutaj, choć prawdopodobnie do niczego Wam on się nie przyda.

Teraz całe środowisko hakerów zastanawia się, czy nowy soft jest podatny na Limera1n Geohot’a. MuscleNerd poinformował, iż jest na to nadzieja. Jeżeli nie, to użytkownicy sieci Verizon nie będą mogli wykonać jailbreak’a i będą musieli poczekać na odkrycie kolejnego exploitu. Gdyby jednak Limera1n był wciąż pomocny, oznaczałoby to jailbreak tethered na ‚dzień dobry’.

Ponadto według plotek krążących w internecie, Apple po dwóch tygodniach od udostępnienia ostatniej – drugiej wersji beta iOS 4.3, zamierza wypuścić jeszcze dzisiaj jej trzecią wersję dla deweloperów (8F5166b). Czas pomiędzy oddaniem w ręcę deweloperów pierwszej i drugiej wersji beta to zaledwie jeden tydzień. Nasuwa się pytanie, dlaczego musieliśmy czekać tak długo na kolejną odsłonę?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...