Wszystko o iPhone 4 w Verizon

Tak, jak się spodziewano i jak wcześniej informowaliśmy Apple iPhone 4 trafia oficjalnie do drugiej amerykańskiej sieci przełamując w ten sposób naturalny do niedawna monopol sieci AT&T. Oznajmiono to na specjalnej konferencji, która miała miejsce dzisiaj w Nowym Jorku. Wbrew wcześniejszym doniesieniom swoją obecnością nie zaszczycił gali Steve Jobs. Zamiast niego na scenie pojawił się COO firmy z Cupertino Tim Cook. Skomentował on, iż jest to bardzo ekscytujące, że iPhone wreszcie znalazł się w sieci Verizon.

Bazujący na technologii CDMA iPhone 4 jest z wyglądu prawie taki sam, jak ten od konkurencji i posiada takie same funkcje włączając w to m.in. FaceTime, Retina Display, 5-megapikselowy aparat, nagrywanie wideo w HD, procesor A4, etc. Ma trafić do sprzedaży 10. lutego (początek przedsprzedaży jest taki sam, jak ocenialiśmy we wcześniejszym artykule, czyli 3. dzień lutego) z ceną 199$ (16GB) oraz 299$ (32GB) z umową.

Co ciekawe z telefonu pozbyto się usterki związanej z anteną, a także dodano możliwość tworzenia sieci bezprzewodowej („Personal Hotspot”) za pomocą Wi-Fi w iOS 4.2.5. Na razie nie wiadomo, czy jest to tylko funkcja przeznaczona dla konsumentów Verizon, czy będzie także dostępna dla wszystkich innych.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...