Pierwszy na świecie film nagrywany za pomocą iPhone!

Właśnie powstaje pierwszy na świecie film, który kręcony jest za pomocą najnowszego dziecka firmy Apple – iPhone 4. Najciekawsze jest to, że jest to produkcja polska! Przypomnijmy, że czwarta odsłona iPhone posiada wbudowaną kamerę o wysokiej jakości nagrywania. Film ma nosić tytuł „Mój Mały Manhattan”, a człowiekiem, któremu zawdzięczamy całe to zamieszanie jest niejaki Łukasz Jacek Jakóbiak. Człowiek ten ma na swoim koncie między innymi wywieszenie 18-metrowego CV przed budynkiem firmy, w której ubiegał się o pracę.

Obsada filmu jest nam znana, choć w rzeczywistości jest ona dość mało znana dla widzów szerokiego ekranu. Możemy spotkać tam kilka młodych, serialowych talentów, takich jak: Jakub Mróz, Sebastian Grek („M jak Miłość”, „Klan”, „Samo życie”), Jadwiga Gryn („M jak Miłość”, „Plebania”), Tomasza Czaplarskiego oraz gościa specjalnego, jakim jest Beata Tyszkiewicz.

To może być przełom, a cały projekt możliwe, iż będzie miał wzięcie na całym świecie. Ludzi przykuje do niego głównie ciekawość, ale również sympatia do marki z jabłkiem w logo. Do całego przedsięwzięcia przyłączyło się już ponad stu współpracowników, w tym charakteryzatorzy, fryzjerzy, stylista, scenograf, 2 fotografów, 2 operatorów, 2 dźwiękowców, scenarzysta, reżyser, montażysta, kierownik produkcji, kompozytor, grafik, tancerze, modele i modelki i profesjonalni aktorzy. Wszyscy zrzekli się wynagrodzenia. Ponadto reżyser chciałby, aby w filmie jeden z epizodów zagrała… Lady Gaga! To byłby dopiero fenomen. Czy uda mu się za pośrednictwem internetu dotrzeć do gwiazdy?

Czy będziemy świadkami wielkiego hitu? A może wielkiego rozczarowania? Oceńcie sami – poniżej zwiastun z filmu „My Mini Manhattan”.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...