iPhone 5, biały iPhone 4, czy Verizon iPhone?

Zaczęliśmy zastanawiać się, co nastąpi prędzej. Premiera nowego iPhone 5, która wstępnie i nieoficjalnie planowana jest na styczeń przyszłego roku, czy też może w końcu światło dzienne ujrzy biały iPhone 4? A może niespodzianka dla użytkowników sieci Verizon, czyli iPhone stworzony specjalnie tylko pod tą sieć? Ten ostatni prawdopodobnie również mieć będzie swą premierę w styczniu roku 2011. Podobno nie jest on jeszcze w produkcji, ale za to jest wciąż w trakcie budowy. Ma on być oparty o metodę dostępu do sieci CDMA. Dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Tymczasem jesteśmy świadkami tajemniczej zwłoki jeśli chodzi o biały model iPhone 4. Tłumaczona jest ona ciągłymi próbami rozwiązania problemu ze słabym sygnałem, czyli sławnej już afery „antennagate”.

iPhone 5 to po prostu efekt cyklicznej aktualizacji sprzętowej firmy Apple. Na razie można spekulować tylko, że będzie miał on procesor dual core oraz 64GB pojemności. Możliwe, iż będzie miał wbudowany GPS i baterię trzymającą 14 godzin rozmowy na 3G i 7 godzin na 4G, a czas czuwania będzie obejmował około 600 godzin. Spekulacje mówią także o bezprzewodowej synchronizacji z iTunes, rozpoznawaniu twarzy i oczywiście o nowym, jeszcze bardziej lanserskim wyglądzie.

Wciąż ciekawi mnie jedna rzecz. Jak Apple poradzi sobie z premierami trzech urządzeń, które nota bene przypadną prawdopodobnie w zbliżonym okresie, a w dodatku wszystkie to jedno i prawie to samo urządzenie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...