iPhone 3G: iOS 4 vs iOS 4.1

Jak powszechnie wiadomo i jak już wcześniej pisaliśmy, iPhone 3G niezbyt radzi sobie z softem iOS 4. Jak zapewnił Steve Jobs, oprogramowanie iOS 4.1 ma rozwiązać ten problem. Jako, że wyszło ono w tym tygodniu (niestety na razie tylko dla deweloperów) to zostało sprawdzone także pod względem kompatybilności z iPhone 3G. Z tego powodu grupa Lifehacker postanowiła zestawić obok siebie dwa takie same telefony 3G, jeden z iOS 4, a drugi z iOS 4.1. Jak wypadła druga odsłona iPhone? Czy zapewnienia szefa firmy Apple były słuszne?

Na pierwszy rzut oka widać, iż z pewnością szybciej chodzą mapy. Nieznacznie, ale również szybciej wiadomości, zdjęcia oraz przeglądarka Safari. Zachęcamy do obejrzenia filmu.

Reasumując, nowy software z pewnością będzie łagodniejszy dla urządzenia iPhone 3G. Dużo brakuje mu do płynności iPhone 4 lub chociaż 3GS. Osobiście spodziewałem się czegoś więcej, czegoś co nie zniechęci posiadaczy 3G do dalszej współpracy z tym modelem. Może się bowiem okazać, że już niedługo ten model, podobnie jak wcześniejszy, odejdzie do lamusa.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...