Multifl0w – wielozadaniowość dla wszystkich!

iOS 4 przyniósł wiele nowych funkcji. Te bardziej znaczące, jak multitasking oraz przełącznik zadań, okazały się hitem. Jeśli nie chcesz lub też nie możesz mieć nowego softu, zalecamy aplikację Multifl0w. Aplikacja nie jest nowa, ale dopiero od teraz obsługuje urządzenia z najnowszym oprogramowaniem włączając w to iPhone z iOS 4.x , a także iPad z iOS 3.2.x.

Mamy tutaj możliwość podglądu do 9 uruchomionych w tle aplikacji, a także możemy je dowolnie przesuwać. Oczywiście, aby skorzystać z Multifl0w musisz mieć zrobiony jailbreak na swoim urządzeniu. Jeśli go nie masz, to możesz skorzystać ze zrobionego przez nas filmiku instruktażowego, który ukazuje, jak w prosty sposób zrobić jailbreak oraz wszystko, co z nim związane i który obejrzeć możecie tutaj.

Multifl0w jest dostępny w Cydia Store i kosztuje 4,99$. Wziąwszy pod uwagę, co potrafi i jak doskonale rywalizuje z wielozadaniowością z iOS 4 uważamy, że to uczciwa cena. Warto dodać, że aplikacja działa przy wsparciu z bezpłatną aplikacją Backgrounder, także ją też należy pobrać. A jak w pełnej krasie wygląda, a także jak działa nasz Multifl0w, zobaczyć możecie w filmiku zamieszczonym poniżej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...