Animowane tapety HD na iPhone!

Jedną z rzeczy, którą przewyższał Android nad iOS były wprowadzone w styczniu tego roku tapety animowane. Jednak iPhone to, jak wszyscy wiemy urządzenie, które praktycznie nie ma barier ani większych ograniczeń. Właśnie wyszła aplikacja o nazwie vWallpaper.

Jest ona dostępna oczywiście w Cydia Store, czyli aby z niej korzystać należy zrobić jailbreak. Każdy posiadacz urządzeń iPhone oraz iPod touch z iOS 4.x, a także 3.x, już teraz może mieć animowane tapety. Może to się okazać jednym z głównych powodów (zaraz po odblokowaniu), dla których w przyszłości, (a także już teraz) ludzie będą robić jailbreak. Niestety nie ma jeszcze takiej aplikacji na iPad . Wszystko, co musisz zrobić, aby cieszyć się z tej fajnej bądź, co bądź aplikacji to postępować krok po kroku według naszych wskazówek.

  1. Włącz Cydia Store
  2. Wciśnij Manage
  3. Wciśnij Sources
  4. Wciśnij Edit, a następnie Add
  5. Wpisz repozytorium o następującej treści http://i.danstaface.net/deb
  6. Wciśnij Add Source
  7. Po automatycznej aktualizacji, znajdź w Cydia Store vWallpaper i wciśnij Install

Teraz możesz w pełni korzystać z dobrodziejstw aplikacji. Ciekawą rzeczą jest to, że jest tam miejsce, z którego pobierać można ów tapety. Co jest również ciekawe iPhone 4 z pewnością wam nie spowolni. Może się tak stać w przypadku 3G oraz 3GS, ale nie powinno to być znacząco odczuwalne. Aplikacja nie powinna również specjalnie dawać się we znaki baterii.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...