Za co my pokochamy iPhone 4?

Czekając na premierę iPhone 4 w Polsce staramy się jak najbardziej przybliżyć dobre i złe strony urządzenia. Tym razem przyszedł czas na zbiór tych dobrych. Przedstawiamy ranking funkcji, za które naszym zdaniem już wkrótce pokochacie nowe dziecko firmy Apple. Są to cechy, które rzucają się w oczy oraz zdają się być przydatne już po kilku godzinach używania telefonu. No to lecimy:

  1. Świetne zdjęcia i super filmy w formacie HD. Spowoduje to, że zostawimy nasze stare aparaty cyfrowe w domu na korzyść nowego urządzenia firmy z Cupertino.
  2. Szybkość. Może względem iPhone 3GS nowe urządzenie nie dokonało wielkiego postępu, ale w porównaniu z jeszcze wcześniejszym produktem Apple – iPhone 3G, szybkość w obsłudze wzrosła diametralnie. Teraz możemy używać aplikacji i penetrować witryny internetowe znacznie bardziej produktywnie, a co za tym idzie z większą dozą zabawy.
  3. Wideoczat. Oprócz świetnej zabawy – bardzo przydatny.
  4. Mocna bateria. Jeszcze do niedawna wychodzenie z domu z iPhone 3G lub 3GS wiązało się z pewnym ryzykiem rozładowania baterii. Nic takiego nie będzie miało miejsca w przypadku nowego urządzenia. Bateria jest bardziej wytrzymała niż u swoich poprzedników. Podobnie, jak z urządzeniem iPad, po naładowaniu nie będziemy musieli bać się szybkiego rozładowania.
  5. Dokładny wyświetlacz. To z pewnością jedna z większych zalet iPhone 4. Dzięki niej możemy czytać książki lub grać w gry z poczuciem jeszcze większego komfortu.
  6. iOS 4. Nowy software proponuje nam szereg bardzo ważnych funkcji takich, jak wielozadaniowość, tworzenie folderów czy usprawnienie naszej poczty. Z pewnością warto wgrać sobie nowe oprogramowanie.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...