Wyniki badań: Bateria w iPhone 4

Pod lupę wzięto baterie iPhone 4, nowy iPhone 3GS 32GB  i taki sam po roku używania. Telefony zostały poddane szeregowi testów. Wyniki pokazują, że nowy iPhone rzeczywiście ma mocniejszą baterię. W każdym telefonie była ustawiona najwyższa jasność ekranu. Każdy telefon posiadał najnowszy soft iOS 4.

Przez 45 minut pobieramy pliki przez Wi-Fi, następnie 1h i 43 minuty puszczamy film w trybie szerokoekranowym. Pobieramy aplikacje ze sklepu App Store poprzez sieć 3G, rozmawiamy 14 minut przez telefon i… bateria wyczerpana. Całkowity czas testu baterii starszego 3GS to 3:14.

W iPhone 3GS z nową baterią zrobiono wszystkie te same czynności, co w przypadku rocznego modelu, lecz starczyło baterii jeszcze na przeprowadzenie 14-minutowej rozmowy telefonicznej. Czas, który upłynął nim bateria się wyczerpała to 3:28.

Na iPhone 4 przeglądamy internet 50 minut, rozmawiamy przez telefon 30 minut, a także oglądamy ten sam film w tym samym trybie, lecz 44 minuty. Czas uwzględniający przerwy (jak w przypadkach powyżej) to 4:32.

Pointa może być tylko jedna. iPhone 4 rzeczywiście ma mocniejszą baterię. Pozostaje nam jeszcze tylko sprawdzić czas czuwania, ale wymaga to niemałego poświęcenia, no chyba, że jest ktoś chętny na użyczenie telefonów?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...