Nowy soft nie naprawi błędu z sygnałem

Problem, jaki wyniknął w przypadku urządzenia iPhone 4, czyli gubienie zasięgu, gdy telefon trzymany jest w lewej ręce prawdopodobnie wbrew wcześniejszym pogłoskom i zapowiedziom nie będzie rozwiązany poprzez instalację nowego software. Wszyscy z nadzieją oczekiwali na to, że geniuszom z firmy Apple szybko uda się naprawić ten problem, co dla konsumentów wiązało by się jedynie z aktualizacją oprogramowania. Jednak z nieoficjalnych źródeł wiemy, że raczej się na to nie zanosi.

Przypominamy, że sam Steve Jobs w oficjalnym komunikacie zalecał trzymanie urządzenia tak, aby nie traciło ono sygnału lub po prostu trzymanie go w prawej ręce. I właśnie to wydaje się obecnie najrozsądniejszym wyjściem. Jest jeszcze sprawa druga. Dużo użytkowników boi się, że rozwiązanie, które wyjdzie w przyszłości nie będzie uwzględniało telefonów złamanych – po operacji jailbreak.

Niepokojące doniesienia szybko przeniosły się na wydajność sprzedaży. Użytkownicy nie chcą zadowalać się niezbędnym minimum i mieć telefon, który po prostu średnio działa. Oni wydając grube pieniądze chcą mieć sprzęt niezawodny, z jabłkiem w logo.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...