Apple przeprasza i ‚lewa ręka Jobsa’

Apple przeprasza za problemy, które związane są z utratą sygnału trzymając iPhone 4 w lewej ręce. Jednocześnie obwinia za to wadliwy software. Jednak nie wszyscy się z tym zgadzają. W oświadczeniu, mającym charakter przeprosin, opublikowanym w piątek na swojej oficjalnej stronie firma napisała, jakoby nowe oprogramowanie było całkowicie winne za taki stan rzeczy i określiło je jako „absolutnie złe”.

Jednak jest wielu takich, którzy twierdzą, iż ma to coś wspólnego z dwiema owiniętymi dookoła iPhone 4 antenami, a właściwiej z ich złym umiejscowieniem. Firma wypuści niedługo nowe oprogramowanie najpierw dla iPhone 3G i 3GS, a krótko potem dla iPhone 4, które ma wzmocnić sygnał.

Co ciekawe, zdjęcie opublikowane powyżej ukazuje, iż podczas konferencji WDC, która odbyła się 7. czerwca, w trakcie swojej prezentacji Steve Jobs  również trzymał urządzenie lewą ręką!

Czy problem ten da się dotkliwie we znaki i spadnie sprzedaż nowego dzieła Apple? Myślę, że nie. Choć jest taka możliwość to jednak konsumenci przyzwyczaili się do mniejszych, bądź też większych problemów, które są z czasem rozwiązywane, a ponad 200 tyś. oficjalnych aplikacji z App Store mimo wszystko kusi oraz dowodzi, że firma się rozwija.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...