iPad, iPhone 4, co dalej?

Rok 2010 Apple z pewnością zaliczy do udanych. Dwa świetne dla nich przedsięwzięcia, czyli iPad oraz iPhone 4 przyjęły się z wielkim animuszem. Czego możemy spodziewać się po firmie w przyszłości? Oto 5 naszych subiektywnych propozycji.

  1. Apple TV 2 – obecna wersja jakoś nie cieszyła się większą popularnością. Można przypuszczać, iż Apple będzie chciało to zmienić. Prawdopodobnie nadchodząca transformacja przyniesie nam wideo HD 1080p, coś na podobę dysku twardego do przechowywania muzyki i filmów, a kosztować ma około 99$. Urządzenie ma być lepsze, ponieważ konkurencja w tym sektorze w ostatnich czasach bardzo wzrosła.
  2. iPod classic – to zdarza się już cyklicznie we wrześniu każdego roku. Najnowsza wersja ma być kompatybilna z tzw. internetową bazą iTunes, czyli coś a’la internetowy serwis muzyczny. Prawdopodobnie ma to działać szybciej i sprawniej niż powolny iTunes.
  3. iPod touch + iPhone 4 – czyli nowy iPod touch z pewnymi kluczowymi cechami, jakie ma iPhone 4, jak np. kamera do wideoczatu. Mimo wszystko uważamy, że produkt ten powinien mieć swoje indywidualne, odrębne cechy.
  4. Nowy MacBook – brzmi nudno? Możliwe, jednak faktem jest, że produkt ten sprzedaje się wciąż, jak świeże bułeczki. Mimo tego, iż Apple jest obecnie bardzo skoncentrowane na urządzeniach mobilnych warto byłoby zainwestować w tego rodzaju segment. A co z super cienkim MacBook Air? Krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki, a ten gotowy jest już do aktualizacji.
  5. iPad 2 – No dobra, iPad jest świeżym produktem Apple, lecz mimo tego już widać, jakie ma braki. Użytkownicy ubolewają, iż nie ma on przedniej kamery, zwłaszcza, że iPhone 4 takową posiada. Tablet powinien mieć taką rzecz. Mało prawdopodobne jest to, że iPad 2 wyjdzie pod koniec tego roku, lecz styczeń 2011 to dość optymalna data.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...